Debetas & Kreditas

Confessions of a Shopaholic
Vadovo dilema
Ar verta perleisti buhalterinės apskaitos tvarkymą?
Nothing like the holidays
Dalinis apskaitos tvarkymas
Nebūtina užsisakyti visos buhalterinės apskaitos tvarkymo
How to lose Friends and Alienate people
Vyriausiojo buhalterio funkcija
Skirta įmonėms turinčioms buhalterį

Apie mus

UAB "Debetas & Kreditas" teikia apskaitos, verslo steigimo ir verslo analizės Apie muspaslaugas smulkiojo bei vidutiniojo verslo įmonėms.

Taikome nestandartinius sprendimus kiekvienam klientui. Pagal kiekvienos aptarnaujamos įmonės veiklos specifiką pasiūlome jai labiausiai tinkantį paslaugų paketą.

Savo klientams norime būti geri partneriai - stengiamės visas jų problemas išspręsti kvalifikuotai ir operatyviai.

Mūsų komandoje dirba darbuotojai, turintys aukštąjį universitetinį išsilavinimą bei daugiau kaip 15-30 metų darbo patirtį finansinės bei mokestinės apskaitos ir įmonės finansų valdymo srityse. Darbuotojai nuolat tobulina savo žinias: dalyvauja įvairiuose seminaruose, kursuose, seka aktualių įstatymų pasikeitimus.

Pradėti su mumis bendradarbiauti yra labai paprasta. Jei esate nauja, ką tik įsteigta įmonė, atvykite pas mus su registracijos pažymėjimu bei antspaudu. Mes parengsime visus reikalingus įsakymus, sutartis, įgaliojimus ir nuo sekančios dienos Jūs galėsite rūpintis tik savo verslu. Mes atstovausime Jūsų bendrovę mokesčių inspekcijoje, Sodroje, Statistikos departamente, vesime pilną Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą, teiksime deklaracijas valstybinėms įstaigoms.

Jei Jūsų įmonė jau vykdo veiklą ir Jūs nusprendėte savo apskaitą patikėti mums, apskaitos perdavimo procedūra bus šiek tiek sudėtingesnė. Prašome susisiekti su mumis jei norite keisti savo esamą buhalteriją. Mes pateiksime Jums individualų pasiūlymą bei išdėstysime visą apskaitos perdavimo proceso eigą.

Visų mūsų būsimų klientų buhalterinė apskaita bus vedama naudojant vieną iš geriausių smulkiam ir vidutinam verslui skirtą apskaitos programą BŪTENT” 9.2 versiją.

Buhalterinės apskaitos paslaugos kaina kiekvienu atveju skaičiuojama individualiai ir iš esmės priklauso nuo užsakovų pateikiamų apdoroti dokumentų kiekio, kuriamos pridėtinės vertės bei nuo darbuotojų skaičiaus ir t.t. Kad ir kaip beskaičiuotumėte, samdyti buhalterinių paslaugų įmonę yra pigiau ir efektyviau nei kurti naują darbo vietą buhalteriui.

 Suteikiame dideles nuolaidas pasirašiusiems ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį. 

 

Ar verta?

Confessions of a Shopaholic
Kad ir kaip beskaičiuotumėte, samdyti buhalterinių paslaugų įmonę yra pigiau ir efektyviau, nei kurti naują darbo vietą buhalteriui!

Susisiekite su mumis

Confessions of a Shopaholic
Susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos arba Jums reikalingas individualus paslaugų pasiūlyma.

Citata

Confessions of a Shopaholic
"Nepamenu verslo, kuris bankrutuotų po didelio ir greito sąnaudų sumažinimo" [General Electric vadovas Džekas Velčas]