Debetas & Kreditas

Confessions of a Shopaholic
Vadovo dilema
Ar verta perleisti buhalterinės apskaitos tvarkymą?
Nothing like the holidays
Dalinis apskaitos tvarkymas
Nebūtina užsisakyti visos buhalterinės apskaitos tvarkymo
How to lose Friends and Alienate people
Vyriausiojo buhalterio funkcija
Skirta įmonėms turinčioms buhalterį

Dalinis apskaitos tvarkymas

Pas mus nebūtina užsisakyti visos buhalterinės apskaitos tvarkymo. Atsižvelgiant į Jūsų įmonės specifiką bei pageidavimus, kartu su Jumis galėsime įvertinti kokią dalį įmonės apskaitos verta daryti pas mus, o kokią – palikti įmonės buhalteriui. Pavyzdžiui, mūsų specialistai gali atlikti darbo užmokesčio paskaičiavimą, palikdami visas kitas sritis, įskaitant metinio balanso paruošimą, įmonės buhalteriui.

Mes siūlome Jums patikimas ir kokybiškas paslaugas, kurios padės priimti svarbius sprendimus, siekiant Jūsų įmonės tikslų įgyvendinimo ir konkurencingumo.Tvarkydami Jūsų apskaitą atsakome už savo darbo kokybę ir įsipareigojame atlyginti nuostolius, atsiradusius dėl mūsų netinkamo prievolių vykdymo ar nevykdymo.

Mūsų tikslas - būti Jūsų buhalteriu - pagalbininku klaidžiuose mokesčių įstatymuose įvertinant rizikas, planuojant biudžetus, analizuojant praeitus laikotarpius ir ieškant ekonomiškų sprendimų. Sutvarkome Jūsų buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki atskaitomybės ir pateikiame veiklos analizę, išvadas ir pasiūlymus.

Šiuo metu daugelis verslininkų patiki buhalterinės apskaitos tvarkymą tuo užsiimančioms įmonėms dėl šių ekonominių priežasčių:

• Įmonei nereikia samdyti buhalterio.
• Nereikia gaišti laiko bei eikvoti pinigų ieškant profesionalaus buhalterio.
• Mūsų paslaugų kokybė yra itin aukšto lygio, todėl leidžia išvengti baudų, delspinigių ir bereikalingo streso. Pilnai atsakome už savo atliktus darbus.
• Nepatirsite darbo vietos įkūrimo išlaidų (patalpa, baldai, kompiuteris, buhalterinė programa, seminarai, kanceliarinės prekės ir kt.).
• Nebus problemų dėl buhalterio atostogų, ligos, atleidimo iš darbo, kadrų kaitos.
• Nereikės mokėti socialinio draudimo bei gyventojų pajamų mokesčio įmokų.

Paslaugų kaina priklauso nuo įmonės veiklos apimčių, pirminių dokumentų skaičiaus, darbuotojų skaičiaus ir .t.t.  Sumažėjus dokumentų kiekiui, Jūs mokėsite už faktiškai atliktus darbus. 

Suteikiame dideles nuolaidas pasirašiusiems ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį. 

 

 

**Jei klientas pirminius dokumentus atveža pats, tada nėra papildomų transporto paslaugų kainos. Jei dokumentus reikia pasiimti iš kliento, tada  prie įkainių yra pridedama  transporto paslaugų kaina.

 

 

 

Ar verta?

Confessions of a Shopaholic
Kad ir kaip beskaičiuotumėte, samdyti buhalterinių paslaugų įmonę yra pigiau ir efektyviau, nei kurti naują darbo vietą buhalteriui!

Susisiekite su mumis

Confessions of a Shopaholic
Susisiekite su mumis, jei norite gauti daugiau informacijos arba Jums reikalingas individualus paslaugų pasiūlyma.

Citata

Confessions of a Shopaholic
"Nepamenu verslo, kuris bankrutuotų po didelio ir greito sąnaudų sumažinimo" [General Electric vadovas Džekas Velčas]